RUGBY VALLS
  CASA-HOME
 

TERCERA CATALANA 2010-2011
Jornada 1
17-10-10 CR Sant Cugat C Gòtics RC B
17-10-10 Castelldefles RUC B Calella RC
17-10-10 RC Sitges B Químics RC
17-10-10 RC Mataró Reus Deportiu
17-10-10 RC Martorell RC Manresa
17-10-10 SEL Vilanova Banyoles RC
Jornada 2
24-10-10 Gòtics RC B SEL Vilanova
24-10-10 Calella RC CR Sant Cugat C
24-10-10 Químics RC Castelldefles RUC B
24-10-10 Reus Deportiu RC Sitges B
24-10-10 RC Manresa RC Mataró
24-10-10 Banyoles RC RC Martorell
Jornada 3
07-11-10 Gòtics RC B Calella RC
07-11-10 CR Sant Cugat C Químics RC
07-11-10 Castelldefles RUC B Reus Deportiu
07-11-10 RC Sitges B RC Manresa
07-11-10 RC Mataró Banyoles RC
07-11-10 SEL Vilanova RC Martorell
Jornada 4
21-11-10 Calella RC SEL Vilanova
21-11-10 Químics RC Gòtics RC B
21-11-10 Reus Deportiu CR Sant Cugat C
21-11-10 RC Manresa Castelldefles RUC B
21-11-10 Banyoles RC RC Sitges B
21-11-10 RC Martorell RC Mataró
Jornada 5
12-12-10 Calella RC Químics RC
12-12-10 Gòtics RC B Reus Deportiu
12-12-10 CR Sant Cugat C RC Manresa
12-12-10 Castelldefles RUC B Banyoles RC
12-12-10 RC Sitges B RC Martorell
12-12-10 SEL Vilanova RC Mataró
Jornada 6
16-01-11 Químics RC SEL Vilanova
16-01-11 Reus Deportiu Calella RC
16-01-11 RC Manresa Gòtics RC B
16-01-11 Banyoles RC CR Sant Cugat C
16-01-11 RC Martorell Castelldefles RUC B
16-01-11 RC Mataró RC Sitges B
Jornada 7
23-01-11 Químics RC Reus Deportiu
23-01-11 Calella RC RC Manresa
23-01-11 Gòtics RC B Banyoles RC
23-01-11 CR Sant Cugat C RC Martorell
23-01-11 Castelldefles RUC B RC Mataró
23-01-11 SEL Vilanova RC Sitges B
Jornada 8
30-01-11 Reus Deportiu SEL Vilanova
30-01-11 RC Manresa Químics RC
30-01-11 Banyoles RC Calella RC
30-01-11 RC Martorell Gòtics RC B
30-01-11 RC Mataró CR Sant Cugat C
30-01-11 RC Sitges B Castelldefles RUC B
Jornada 9
20-02-11 Reus Deportiu RC Manresa
20-02-11 Químics RC Banyoles RC
20-02-11 Calella RC RC Martorell
20-02-11 Gòtics RC B RC Mataró
20-02-11 CR Sant Cugat C RC Sitges B
20-02-11 SEL Vilanova Castelldefles RUC B
Jornada 10
27-02-11 SEL Vilanova RC Manresa
27-02-11 Banyoles RC Reus Deportiu
27-02-11 RC Martorell Químics RC
27-02-11 RC Mataró Calella RC
27-02-11 RC Sitges B Gòtics RC B
27-02-11 Castelldefles RUC B CR Sant Cugat C
Jornada 11
06-03-11 RC Manresa Banyoles RC
06-03-11 Reus Deportiu RC Martorell
06-03-11 Químics RC RC Mataró
06-03-11 Calella RC RC Sitges B
06-03-11 Gòtics RC B Castelldefles RUC B
06-03-11 CR Sant Cugat C SEL Vilanova
Jugan els 8 equips primers equips clasificats al final de la lliga un playoff en aquest format, sempre jugant a casa del millor classificat a la lliga:
 
    Quarts de final (20-3-11)                   Semi final (27-3-11)                      Final (10-4-11)
  • 1º amb 8º             Guanyador 1-8 amb Guanyador 3-6                Guanyador semifinal 1
  • 3º amb 6º            
  • 4º amb 5º            Guanyador 4-5 amb Guanyador 2-7                Guanyador semifinal 2
  • 2º amb 7º
La resta d'equips de la lliga i els de nova creació jugaran el campionat d'argent amb le mateix format.













___________________________





* TAMBÉ ESTÀ OBERT EL PERÍODE DE CAPTACIÓ DE SOCIS. COMENCEM A BUSCAR SOCIS PEL NOSTRE CLUB.


 
  Llevamos 146889 visitantes (347911 clics a subpáginas) ¡Aqui en esta página! Copyright 2007.  
 
=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=